Usługi Błyskawiczne (UB) na poczekaniu

Usługi Błyskawiczne Opel - doradca serwisowy wręcza kluczyk klientowi

Usługi Błyskawiczne dla samochodów zarówno na gwarancji, jak i pogwarancyjnych.

 

Na rys. poniżej ceny serwisu w Raszynie. Kliknij, aby poznać ceny serwisu w Radomiu.

Tablica ceny Usług Błyskawicznych

 

Sprawdź, jaka literka to Twój model, np. Corsa D, E, itd.

Zobacz też:

 

Masz INNĄ WERSJĘ SILNIKOWĄ niż wymieniona w tabeli? Wyceń usługę przez formularz internetowy lub zadzwoń.

Masz INNY MODEL niż wymieniony w tabeli? Jeśli coś z powyższej oferty pasuje do Twojego modelu, np. klocki z Astry pasują do Zafiry, to Usługi Błyskawiczne są dla Ciebie!

Ceny w tabeli obejmują koszt części oraz robocizny. Oferta dotyczy samochodów zarówno samochodów na gwarancji, jak i pogwarancyjnych. Na rys. powyżej ceny serwisu w Raszynie. Kliknij, aby poznać ceny serwisu w Radomiu.

 

Nie trzeba się umawiać

Nie musisz się wcześniej umawiać, aby skorzystać z Usług Błyskawicznych. Możesz przyjechać do Dixi-Car o dowolnym czasie w godzinach pracy serwisu. Zostaniesz obsłużony na miejscu.

 

Jestem od dawna klienten DIXI , kupiłem u Was 2 auta, ale kiedy podjechałem z prośbą o diagnozę pt. "coś puka" - zostałem spławiony. Hasło "usługa błyskawiczna" okazała się mitem :( szkoda

Bardzo ubolewam, że tak odebrał Pan nasze stanowisko. Bez umawiania przyjmujemy klientów na podstawowe usługi typu: wymiana żarówki, sprawdzenie poziomu płynów eksploatacyjnych, wymiana klocków hamulcowych, akumulatora, piór wycieraczek itd. - jest to w ramach standardu Opla i naszego zarazem. Sprawdzenie mechaniczne auta, także dokładne sprawdzenie zawieszenia wymaga przygotowania stanowiska, próby warsztatowej w czasie jazdy testowej i próby na szarpakach, czego nie obejmuje podstawowa kontrola wzrokowa w ramach Usług Błyskawicznych, o której domyślam się, że Pan myśli. Znaczna liczba klientów, których obsługiwaliśmy tego dnia sprawiła, że doradca chciał zaproponowac Panu dogodny, alternatywny termin na pełną weryfikację i z braku mocy przerobowych nie można było Pana auta przyjąć "od ręki".
Bardzo szanujemy Pański czas i prosimy o wcześniejszą rezerwacje terminów telefonicznie, bądź drogą elektroniczną, aby nie było w przyszłości rozczarowania. Mamy też możliwość odbioru od Pana auta w usłudze tzw. Door-to-door. Zapraszamy!

 

Pióra wycieraczek Flatblade Opel

Pióra wycieraczek Flatblade. Prawie wszystkie wymiany w ramach Usług Błyskawicznych realizujemy w oparciu o tego typu pióra.

 

Zobacz też stronę programu "Tani Serwis Opel" - m.in. wymiana paska rozrządu, amortyzatorów, końcówek drążków kierowniczych, łożysk kół, i innych.

 

 

serwis opel usługi błyskawiczne

 

 

 

Wymiana oleju syntetycznego z filtrem od 199 zł, dezynfekcja klimatyzacji od 59 zł
Promocja sezonowa serwisu.

Zobacz
Umów się na serwis mechaniczny/elektroniczny
Umów się na serwis mechaniczny

Wypełnij formularz
Umów się na serwis blacharsko-lakierniczy
Umów się na serwis blacharski

Wypełnij formularz
Ceny przeglądów okresowych
OT-15, OT-30, itd.

zobacz cenę przeglądu
Wyceń usługę serwis Opel Raszyn (Warszawa), Radom


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Sezonowy serwis Opla. Wymiana oleju syntetyk z filtrem od 199 zł. Dezynfekcja klimatyzacji od 59 zł.